اخاذی عجیب ستاره فوتبال از دوستانش

به گزارش رویای شفاف، احمد موسی یکی از ستارگان تیم ملی نیجریه در جام جهانی بود. درخشش این بازیکن باعث شد تا باشگاه های زیادی به دنبال جذب ستاره لسترسیتی باشند ولی پیشنهاد جذاب النصر باعث شد تا این بازیکن قید حضور در فوتبال اروپا را بزند و راهی فوتبال عربستان گردد.

اخاذی عجیب ستاره فوتبال از دوستانش

انتقال موسی با مبلغ 16 و نیم میلیون یورو، به گرانترین خرید تاریخ فوتبال عربستان تبدیل شد ولی این بازیکن هرگز بازدهی مورد انتظار سران النصر را نداشت و او طی 57 بازی برای نصراوی، پیروز به زدن 11 گل شد و 14 پاس گل نیز داد.

با این آمار، النصری ها راضی به تمدید قرارداد این بازیکن 28 ساله نشدند و او اکنون بدون تیم مانده ولی خبری که باعث شد نام این بازیکن دوباره بر سر زبانها بیفتد، اخاذی هایی است که از طرف حساب های کاربری این بازیکن از بسیاری از دوستان و آشنایانش شده است.

روزنامه سان چاپ نیجریه در خبری نوشته است که گروهی از هکرها به نام پسران یاهو طی هفته های گذشته پیروز به هک کردن حساب های کاربری فیس بوک و اینستاگرام این بازیکن شده اند و آنها با ارسال پیغام هایی برای دوستان و همبازیان موسی در تیم های مختلف، درخواست دریافت وجه نموده اند.

در این میان، تعدادی از همبازیان سابق موسی پس از مشاهده این پیغام ها، مبالغی را به حساب بانکی که هکرها ارسال نموده بودند، واریز نموده اند و حتی این هکرها در پیغام هایی که برای دوستان موسی ارسال نموده اند، از جزئیات حساب های بانکی آنها نیز سوال هایی را مطرح نموده اند تا اقدام به برداشت وجه از آنها حساب ها بکنند!

روزنامه سان در ادامه نوشته است موسی پس از اطلاع از این جریان، در حالیکه بابت خدشه دار شدن اعتبارش نزد دوستان و همبازیان سابقش به شدت اشک می ریخت و فریاد می زد، بیان کرد که او هرگز اقدام به انجام این کار ننموده و از دوستانش درخواست کرد چنانچه پیغام هایی از طرف حساب های کاربری او دریافت کردند، آن را نادیده بگیرند.

احمد موسی اکنون پس از طرح شکایت از این هکرها، به دنبال بازگرداندن مبالغی است که توسط همبازیان سابقش به حساب هکرها واریز شده است. موسی و روزنامه سان نامی از بازیکنان هم تیمی سابق این بازیکن که به حساب هکرها مبالغی را واریز نموده اند، نبرده است.

منبع: ورزش سه

منبع: فرارو

به "اخاذی عجیب ستاره فوتبال از دوستانش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اخاذی عجیب ستاره فوتبال از دوستانش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید